درباره ما

شرکت ساختمانی آپتوس به عنوان بازوی اجرایی شرکت ساختمانی، تولیدی و پژوهشی آپتوس ایران در عرصه ساخت و ساز، سرمایه گذاری در پروژه های مسکونی، تجاری و اداری ؛ با بیش از سه دهه فعالیت درخشان عمرانی درسطح کشور، فصلی نو را در این حوزه رقم زده است. 

این شرکت در جایگاه یک سازمان دانش بنیان و دانش محور، با اتکا به نیروهای مجرب و آموزش دیده و بهره مندی از منابع اطلاعاتی و علمی نوین  با امکانات سخت افزاری و توانمندی های فنی و کاملا مستقل، آماده ارائه خدمات جامع و منحصر بفرد به مشتریان حقیقی و حقوقی بازار ساختمان و زمین است. این شرکت با توجه به پتانسیل های موجود در پیکره دانش و سرمایه خود ضمن اجرای موفق پروژه های ساختمانی و انبوه سازی درسطح گسترده ، با ایجاد ساختار سازمانی قدرتمند از ابتدایی ترین  مراحل ورود هر مشتری اعم از شناسایی و امکان سنجی فرصت های سرمایه گذاری، تحقیقات بازار، مهندسی بازاریابی و فروش، اخذ مجوز های ساخت و ساز تا مراحل پایانی اعم از اخذ پایان کار و اسناد تفکیکی، همراه وی در جایگاه یک مشاور امین، ارائه دهنده خدمات متنوع است.

شرکت ساختمانی آپتوس با کسب جایگاه برتر از جمله رتبه اول ابنیه و رتبه نخست انبوه سازی در عرصه پیمانکاری پروژه های مختلف، چشم اندازی شایسته را در کیفیت و ایجاد استانداردهای ساخت در صنعت ساختمان ارائه کرده است.

هم اکنون شرکت ساختمانی آپتوس با گسترش دامنه فعالیت های خود مجموعه ای از پروژه های ساختمانی را به اتمام رسانیده و یادر دست ساخت دارد که نشان از شکل گیری برندی قدرتمند در بازار املاک و مستغلات می باشد. تنوع و رشد انواع بناهای ساختمانی و شیوه های نوین فروش و واگذاری در برنامه آتی شرکت قرار گرفته و بر این اساس آنچه پیش روی مخاطبان است، گوشه ای از دستاوردها و تولیدات شرکت ساختمانی آپتوس می باشد.

 

با ما نوآوری را تجربه کنید

طراحی و ساخت

تامین مالی

مشارکت

بازاریابی و فروش

بهره‌برداری