ROYAL

APTUPARK

مفهوم زندگی در آپارتمان در این مجتمع، به گونه ای شکل گرفته که ایده آپارتمان نشینی به کیفیت ارتقاء یافته ای از مفهوم سکونت در طبقات با فضاهای نیمه باز و باز تغییر شکل داده است.

امکان ایجاد فضاهای سبز برای ساکنین، ایجاد گردش طبیعی هوا در واحدها و رساندن نور به تمامی فضاهای زندگی، عدم اشراف واحدهای همسایگی به یکدیگر، مجزا نمودن واحدهای همسایگی در بلوک های مجزا، فراهم کردن نور طبیعی در مشاعات راه پله و آسانسورها، بهره گیری از نور طبیعی و دید حداکثری برای واحدها از طریق پنجره های قدی، ایجاد تنوع الگوهای سکونتی در طبقات مختلف، همگی از شرایط ویژه طراحی مجتمع رویال پارک می باشد.

تعریف مشاعات مجموعه در همکف به گونه ای است که حرکت ماشین در این فضا ها امکان پذیر نیست به جز ماشین های امداد و محوریت طراحی برای افراد پیاده دیده شده است. فضای سبز، مسیر های پیاده روی و دوچرخه سواری، فضای بازی کودکان، فضای مهمان با دسترسی مستقل، کتابخانه، لابی ها همگی از جمله خدماتی است که در این طبقه پیش بینی شده است.

این مجتمع در زمینی به مساحت 7500 متر مربع با زیر بنای کل   28000   متر مربع در چهار  بلوک  جمعا 78  واحد در مرحله ساخت  می‌باشد .

امکانات

لابی مجلل – پارکینگ  –  انباری –  پکیج –  داکت اسپیلت

امکانات رفاهی

استخر سرپوشیده و باز – سونا – جکوزی – سالن بدن سازی- سالن اجتماعات – سالن مهمانی‌ها و مراسم – فضای سبز – آلاچیق – فضای بازی سر پوشیده – پیست پیاده روی و دوچرخه‌سواری

Previous
Next

مساحت زمین

مساحت کل

تعداد طبقات

تعداد واحدها

تعـداد خواب واحدها

تعداد پارکینگ

۷۵۰۰ مترمربع

۲۸۰۰۰ مترمربع

زیرزمیـن+ همکـف و6 طبقـه مسکونــی

۷۸

۲-۳-۴

۷۸

قوانین و مقررات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

درخواست مشاوره و خرید